Titles you rated
Land of the LustrousRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0