Movies
Ratings
56
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 4.0