Titles you rated
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
The Look of SilenceRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0