Movies
Ratings
128
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0