Movies
Ratings
17
Love in the Big CityRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
CollectorsRated ★ 3.5
The MoonRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.5
DittoRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5