Movies
Ratings
152
Runway CopRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0