Titles you rated
The CatRated ★ 1.5
BrokenRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
Man of VendettaRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0