Movies
Ratings
280
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0