Titles you rated
Mean GirlsRated ★ 5.0
Dirty DancingRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0