Movies
Ratings
307
CloserRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 3.5
As Far As My Feet Will Carry MeRated ★ 4.0
McFarland, USARated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0