Movies
Ratings
159
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 2.0
As OneRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
CasperRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
MulanRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0