Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Larry Charles' Dangerous World of ComedyRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
Behind Your TouchRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
History of Swear WordsRated ★ 2.0
Cunk on EarthRated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
GlitchRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5