Titles you rated
The OriginalsRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 5.0
My Name Is EarlRated ★ 4.0- That '70s ShowRated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 1.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5