Movies
Ratings
2289
A Normal FamilyRated ★ 3.0- One WinRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.5
BorderlandsRated ★ 2.5
Carry OnRated ★ 3.5
TrapRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
The PunisherRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
MorbiusRated ★ 2.5
The MarvelsRated ★ 3.0