Movies
Ratings
355
The Empire of ShameRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 5.0
DumboRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Happy Feet TwoRated ★ 5.0
AntzRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0