Series
Ratings
76
Oh My GhostRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.5
TripleRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
IRISRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0