Movies
Ratings
1109
I Saw the DevilRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
13 Going on 30Rated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0