Movies
Ratings
1263
WonkaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5
Emergency DeclarationRated ★ 0.5
NopeRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
I Am Heath LedgerRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0