Titles you rated
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 1.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 1.5
Finding DoryRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 2.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.5