Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
NANARated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 1.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.5
Prison SchoolRated ★ 1.5
The Law of UekiRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 1.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
TorikoRated ★ 3.0- Soul EaterRated ★ 2.5
- Powerpuff GirlRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5- K-ON!!Rated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 3.5