Titles you rated
Flight of the Red BalloonRated ★ 3.5
Three TimesRated ★ 3.5
Flowers of ShanghaiRated ★ 4.0
Goodbye South, GoodbyeRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
MahjongRated ★ 4.5
Good Men, Good WomenRated ★ 4.0
The PuppetmasterRated ★ 3.5
Daughter of the NileRated ★ 4.0
Dust in the WindRated ★ 4.5
The Time to Live and the Time to DieRated ★ 4.0
A Summer at Grandpa'sRated ★ 4.0
The Boys from FengkueiRated ★ 3.5
Ash is the Purest WhiteRated ★ 4.0
Mountains May DepartRated ★ 3.0
A Touch of SinRated ★ 3.5
I Wish I KnewRated ★ 3.5
24 CityRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 4.5