Movies
Ratings
500
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
I am a CatRated ★ 3.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
What IfRated ★ 2.5
To Each His OwnRated ★ 2.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.0
Yowamushi Pedal: The MovieRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Spare BikeRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.0
RebirthRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Saint Young MenRated ★ 3.5