Titles you rated
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5- 휠체어로 나는 하늘을 난다Rated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
MononokeRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
- Hayate The Combat Butler 2nd SeasonRated ★ 2.5
- Hayate The Combat ButlerRated ★ 2.5
- Rosen MaidenRated ★ 3.5
REBORN!Rated ★ 4.0
ClannadRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Lucky StarRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0