Titles you rated
The Great MerchantRated ★ 2.0- Lipstick JungleRated ★ 2.0
Star's LoverRated ★ 1.0
Prince HoursRated ★ 1.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.0
JejoongwonRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 3.0
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 1.0
Marumo's StoryRated ★ 1.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 3.0- Boston LegalRated ★ 3.0
Boston LegalRated ★ 3.5
Boston LegalRated ★ 3.0
MerlinRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5