Movies
Ratings
64
ParasiteRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Jackie BrownRated ★ 3.0
DogmaRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 3.0
The Tree of LifeRated ★ 5.0
SLC Punk!Rated ★ 3.0