Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
HeadhuntersRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.5
White House DownRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.5