Movies
Ratings
20
Coyote UglyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
RinguRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Shall We Dance?Rated ★ 1.0
X-MenRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 2.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0