Movies
Ratings
1185
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Corpus ChristiRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 3.5
The GrinchRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Dream ScenarioRated ★ 3.5