Movies
Ratings
52
Crazy RomanceRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 5.0