Series
Ratings
95
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 2.5
- Doctor Who: The Time of the DoctorRated ★ 4.0
- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 2.5
Doctor Who Special: Twice Upon a TimeRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Camping ClubRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5