Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Bring It OnRated ★ 2.0- Marguerite TramRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 3.0
Die BadRated ★ 3.0
The MachinistRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
FerrariRated ★ 3.0
MustangRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 1.5
SpencerRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
TitaneRated ★ 3.0