Movies
Ratings
605
The KingRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5