Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
PastaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0