Series
Ratings
230
My Strange HeroRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
Sweet RevengeRated ★ 3.0
No Math School TripRated ★ 4.0
No PrepareRated ★ 3.5
Thunder StoreRated ★ 3.5- The Mermaid Prince: The BeginningRated ★ 3.0
Rookie CopsRated ★ 3.0
Prison Life of FoolsRated ★ 3.5
Flower Ever AfterRated ★ 3.0
Camp ZeroBaseOneRated ★ 3.0
Fall For YouRated ★ 3.0
The Best EndingRated ★ 4.0
SVT in the SOOP Season 2Rated ★ 5.0
SVT in the SOOP Season 1Rated ★ 5.0
Ending AgainRated ★ 4.0
Wanna One GoRated ★ 3.0
Real:Time:Love Season 4Rated ★ 4.5
Real:Time:Love Season 3Rated ★ 4.0
GOING SEVENTEEN 2023Rated ★ 5.0