Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 2.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5