Movies
Ratings
64
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
The Ugly DucklingRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0