Titles you rated
The EqualizerRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 1.0
ChappieRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 2.0
The AccountantRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0