Titles you rated
HannibalRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Mieruko-chanRated ★ 3.5
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5