Movies
Ratings
95
The Kite RunnerRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5
Swimming with MenRated ★ 4.5
TullyRated ★ 5.0
La BambaRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5
A Touch of SpiceRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
CompulsionRated ★ 1.0
ConstantineRated ★ 4.5
The Lake HouseRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5