Titles you rated
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0