Movies
Ratings
20
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 0.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 0.5
WALL-ERated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 1.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0