Movies
Ratings
447
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 4.0
VincentRated ★ 3.5
She and Her CatRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Thought of YouRated ★ 3.5
For the BirdsRated ★ 3.5
PRESTORated ★ 3.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.5
BalanceRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
Father And DaughterRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
LiftedRated ★ 3.5- One Small StepRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
North by NorthwestRated ★ 4.0