Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
IronheartRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Star Wars: The Clone Wars Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5