Movies
Ratings
44- D-WarRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0