Titles you rated
SplitRated ★ 3.5- Flying ButterflyRated ★ 3.0
The Fox with Nine TailsRated ★ 3.0
ShowgirlsRated ★ 3.5- Running WildRated ★ 3.0
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 3.5
Master KIMsRated ★ 1.0
The OutlawRated ★ 2.0- Too Many VillainsRated ★ 3.5
The TwinsRated ★ 2.5- The Wife In RomanceRated ★ 2.5
Blair WitchRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 3.0
The Evil TwinRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.5- 도둑들 영화를 만들다Rated ★ 4.5
Big GameRated ★ 4.0
The Scarlet LetterRated ★ 4.0