Movies
Ratings
152
FrozenRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Ghost SweepersRated ★ 3.0