Movies
Ratings
167
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Last MileRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
VictoryRated ★ 4.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0