Titles you rated
Turning Point: 9/11 and the War on TerrorRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
The Grimm VariationsRated ★ 2.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Miss SRated ★ 4.0- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
High ScoreRated ★ 4.0
Eat the Rich: The GameStop SagaRated ★ 3.5
ExplainedRated ★ 3.5
ExplainedRated ★ 4.0
ExplainedRated ★ 4.0
QueenRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5