Series
Ratings
128
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Jerry Springer: Fights, Camera, ActionRated ★ 3.0
Presumed InnocentRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- 짱구는 못말려Rated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0