Movies
Ratings
209
Spirited AwayRated ★ 4.0
Two Cops 2Rated ★ 2.0
The Ring TwoRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0